להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך תבחרו מכונת שטיפה בלחץ מים?

  מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר להתמודד עם לכלוך קשה? ניקוי בלחץ מים גבוה היא הפתרון. השטיפה נעשית בעזרת מכונה ייחודית הנקראת גרניק ובעזרת לחץ מים חזק מאוד היא עוזרת לנקות כל סוג של לכלוך וכן כל משטח. ישנן מכונות המתאימות לשימוש תעשייתי בעוד מכונות אחרות מתאימות לשימוש בייתי. בר.נ.מ ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מכונות אשר יתנו מענה לכל צורך שלכם.

   

  ישנם הבדלים רבים בין סוגי מכונות שטיפה בלחץ מים מה שהופך לעיתים את הבחירה למעט מבלבלת. על מנת לבחור את המכונה הנכונה לכם יש לשים לב לפרטים הבאים:

  • סוג העבודה- חשוב תחילה להבין מה עתיד להיות השימוש העיקרי של המכונה, האם זוהי מכונה לניקוי שטחים פנימיים או חיצוניים, גדולים או קטנים וכן באיזה לכלוך מדובר. לאחר בירור מעמיק תוכלו לפנות למכונה אשר תיתן את המענה טוב ביותר לצורך שלכם.
  • אופי המשטח- שימו לב מהם המשטחים העיקריים אשר דורשים ניקיון. ניתן למצוא מכונות בעלות הספקים שונים אשר יספקו לכם תפוקת עבודה שונה. כמו כן, ישנם הבדלים בין מכונת שטיפה הפועלת באמצעות מים קרים לבין כזאת הפועלת באמצעות מים חמים.
  • סולר או חשמל- מרבית המכונות כיום עובדות על סולר אך ישנם מקומות בהם השימוש בסולר עלול לפגוע במקום עצמו או באיכות העבודה אותה הוא מייצר ולכן עדיף להשתמש במכונה חשמלית אשר לא תגרום כל נזק.

  הייחודיות של מכונת שטיפה בלחץ

  כולנו מחפשים אחר פתרונות ניקוי פשוטים ונוחים אשר יאפשרו לנו לשמור על תחזוקת הבית שלנו, המשרד או אפילו המפעל כראוי. מכונת שטיפה בלחץ אינה דורשת כל מאמץ פיזי וביכולתה לנקות גם את הלכלוך הקשה והמרדן ביותר. שימו לב כי קודם שאתם בוחרים מכונה חשוב מאוד להבין מהו הצורך העיקרי שלכם, מהו סוג המשטח וכמובן מה גודלו. בר.נ.מ וכלו לבחור מבין מגוון רחב של מכונות איכותיות ומקצועיות. על מנת לבחור את המכונה הנכונה הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם, לעזור לכם להבין את הצורך שלכם ולכוון אתכם אל עבר הבחירה שתספק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

  להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   המאמרים שלנו

   סוגי מכונות שטיפה תעשייתיות

   כיום מכונות שטיפה תעשייתיות מספקות את הדרך הטובה והיעילה ביותר לנקות כל שטח בקלות ובמהירות....

   להמשך קריאה

   היתרונות של גרניק תעשייתי

   גרניק תעשייתי הינו שם נוסף ומקצועי יותר למכונת שטיפה בלחץ של מים. הגרניק נחשב למכשיר...

   להמשך קריאה

   טיפים לבחירת שואב אבק חזק תעשייתי

   כאשר אנו עומדים בפני בחירה של שואב אבק חזק תעשייתי חשוב לשים לב למספר נקודות...

   להמשך קריאה

   איך תבחרו מכונת שטיפת רצפות?

   מכונות לשטיפת רצפות מאפשרות לנקות כל חלל או שטח בקלות, ללא מאמץ פיזי וכמובן ביסודיות....

   להמשך קריאה