להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  היתרונות של גרניק תעשייתי

  גרניק תעשייתי הינו שם נוסף ומקצועי יותר למכונת שטיפה בלחץ של מים. הגרניק נחשב למכשיר מומלץ במיוחד זאת בשל יעילותו הגבוהה. ביכולתו לנקות כל משרד או מפעל תעשייתי בקלות וללא כל מאמץ פיזי מצד האדם העובד על המכונה. הוא מתאים לשטחים גדולים במיוחד אך גם לשחים קטנים והוא יעיל עד מאוד בניקיון של כתמים או לכלוך קשה. לבחירת המכשיר הנכון ביותר עבור העסק או המפעל שלכם פנו עוד היום לר.נ.מ.

   

  הגרניק הינו מכשיר חשמלי אשר אליו מחובר צינור דרכו יוצר לחץ מים חזק, למעשה כך אפשר לנקות כל סוג של משטח. לגרניק ישנם יתרונות רבים ביניהם:

  • לחץ גבוה- בניגוד לכל צינור אחר אשר גם בעזרתו ניתן לנקות הגרניק מאפשר מתז של לחץ מים אדיר. זוהי הסיבה שיכולת הניקוי שלו נחשבת לגבוהה במיוחד.
  • חיסכון- הגרניק נחשב למכשיר חסכוני מאוד מבחינת צריכת המים. מכיוון שהמים יוצאים בלחץ גבוה הכמות הנצרכת אינה גבוהה במיוחד והגרניק משתמש בליטרים מועטים יחסית של מים.
  • יעילות- זוהי צורת ניקיון יעלה מאוד. המים מגיעים לכל פינה או סדק ומנקים את השטח בצורה עמוקה ואיכותית וכמובן מסירים כל סוג של לכלוך.
  • מניעת נזק- פעמים רבות השימוש בחומרי ניקיון שונים שלול לגרום נזק למשטח אותו אתם מנקים. שימוש בגרניק לעומת זאת אינו גורם כלל לנזק כיוון שמדובר במים ללא כל חומר ניקיון.

   

  הבחירה בגרניק

  הבחירה בגרניק הינה אחת הבחירות הנכונות ביותר עבור מפעלים תעשייתיים אשר מחפשים אחר דרך קלה אך אפקטיבית לשמור על ניקיון מרבי של המקום. הגרניק אינו דורש ידע קודם בהפעלה או שימוש בו, הוא נחשב ליעיל במיוחד וביכולתו לנקות גם משטחים גדולים ורחבי ידיים. חשוב מאוד להתאים את המכשיר המדויק לצורך העיקרי שלכם כך תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר. לבחירת המכשיר הנכון מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ר.נ.מ אשר עוסקת בתחום כבר מעל 30 שנים. בעזרת צוות מקצועי ואיכותי תוכלו להתרשם ממספר מכשירים ולבחור בדיוק את המכונה אשר תענה על הצרכים המדויקים שלכם ושל העסק שלכם.

  להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   המאמרים שלנו

   סוגי מכונות שטיפה תעשייתיות

   כיום מכונות שטיפה תעשייתיות מספקות את הדרך הטובה והיעילה ביותר לנקות כל שטח בקלות ובמהירות....

   להמשך קריאה

   איך תבחרו מכונת שטיפה בלחץ מים?

   מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר להתמודד עם לכלוך קשה? ניקוי בלחץ מים גבוה היא הפתרון....

   להמשך קריאה

   טיפים לבחירת שואב אבק חזק תעשייתי

   כאשר אנו עומדים בפני בחירה של שואב אבק חזק תעשייתי חשוב לשים לב למספר נקודות...

   להמשך קריאה

   איך תבחרו מכונת שטיפת רצפות?

   מכונות לשטיפת רצפות מאפשרות לנקות כל חלל או שטח בקלות, ללא מאמץ פיזי וכמובן ביסודיות....

   להמשך קריאה