להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מכונה לניקוי חניונים | מכונות שטיפה

  מכונת שטיפה לחניונים שעושה את העבודה

  חניונים הם אזורים עם תנועה ערה של רכבים ואנשים, לכן הם נוטים לצבור לכלוך, שמן, אבק ופסולת שיש לנקותם. בכדי שעבודות הניקיון תהינה יעילות יש לבצען עם מכונת שטיפה לחניונים מקצועית ומומלצת, כפי שמציעים בחברת ר.נ.מ ציוד ושירותים בע”מ.

  לצפיה במוצרים לחצו כאן

  חשיבות ניקיונם של חניונים

  כאמור, בחניונים נוטה להצטבר הרבה מאוד לכלוך שחשוב לנקותו באופן שוטף. ההצטברות של פסולת ולכלוך בחניון גורמת לפגיעה בבריאות, עקב לכלוך שיכול להכיל חיידקים וגורמים אלרגניים העלולים לגרום למחלות. כמו כן, לכלוך ושמן עלולים לגרום להחלקה ונפילות, מה שכידוע עלול לגרום לפציעות. מעבר לכך, חניונים לא נקיים נראים לא אסתטיים ויכולים ליצור רושם שלילי על העסק או הנכס. לכן ניקיון חניונים באופן קבוע באמצעות מכונה לניקוי חניונים מקצועית הוא הכרחי כדי למנוע בעיות ולשמור על הסביבה נקייה ובטוחה.

   

  ניקיון חניון באמצעות מכונות שטיפה

  מכונות שטיפה לחניונים מסייעות ביצירת סביבת חניה נקיה, נעימה ובטוחה. מדובר על מכונות שטיפה מקצועיות גדולות ומתקדמות, עם מכלי מים גדולים, שמנקות משטחים גדולים בקלות, יעילות ומהירות. קיימים מספר סוגים של מכונות שטיפה היכולות להתאים לניקוי של חניונים, כאשר לרוב ההמלצה היא לעשות שימוש במכונת שטיפה בלחץ מים גבוה המספקת ניקוי עמוק ויסודי במיוחד, עם יכולת לנקות ביעילות ומהירות גם כתמים קשים של דלק ושמן.

  יחד עם זאת, בבחירת מכונה לניקוי חניון יש גם להתאימה לסוג הריצוף שיש במקום, בין אם מדובר על ריצוף אפוקסי, בטון , אבן משולבת וכו’. בנוסף, יש לבחור בדגם של מכונה המתאים למאפייני החניון המדובר, וככול שמדובר בחניון יותר גדול והומה כך יש לבחור במקביל במכונת שטיפה יותר מסיבית וחזקה עם מיכל מים יותר גדול.

   

  מאפייני מכונות שטיפה לחניונים

  מכונות שטיפה לחניונים הן מכונות גדולות ומסיביות שמצוידות במיכל מים גדול ובמנוע חזק המאפשר להן להפעיל מברשת או צינור מים בלחץ גבוה. כמו כן, מכונות אלו מצוידות בימנו גם במערכת בקרה שמאפשרת לשלוט במכונה, כולל בעוצמת הזרימה, מהירות המברשת וזווית הזרימה של המים.

  יש שני סוגים עיקריים של מכונות שטיפה לחניונים. הסוג הראשון הינו של מכונות שטיפה עם מברשת, שמשתמשות במברשת מסתובבת להסרת לכלוך מהרצפה. מכונות אלו מתאימות בעיקר לחניונים עם רצפות בטון או אבן משתלבת. הסוג השני הינו מכונות שטיפה שמשתמשות במים בלחץ גבוה כדי להסיר לכלוך מהרצפה. מכונות אלו מתאימות לחניונים עם רצפות אפוקסי או לחניונים עם רמה גבוהה של לכלוך, והן בעלות יכולת להסיר לכלוך עיקש כמו דלק ושמן.

  בחניונים רבים בוחרים לנקות את הרצפות עם מכונות שטיפה בלחץ גבוה בהיותן מספקות דרך יעילה להסיר לכלוך עקשן. לחץ המים הגבוה יכול לחדור לתוך החורים והסדקים ברצפה ולהסיר לכלוך שנדבק היטב, לרבות לכלוך שומני. הסרה של לכלוך זה גם מעלה את רמת הבטיחות בחניון ומפחיתה באופן ניכר סכנת החלקה.

   

  תדירות פעולות ניקיון של חניונים

  תדירות הניקיון בעזרת מכונות שטיפה לחניונים תלויה במספר גורמים. העיקריים שבהם הינם:

  • גודל החניון: חניונים גדולים יותר זקוקים לניקיון בתדירות גבוהה יותר מאשר חניונים קטנים יותר.
  • תנועת כלי הרכב: חניונים עם תנועה ערה של כלי רכב זקוקים לניקיון בתדירות גבוהה יותר מאשר חניונים עם תנועה חלשה יותר.
  • סוג הלכלוך: חניונים עם לכלוך עקשן, כגון שמן ודלק, זקוקים לניקיון בתדירות גבוהה יותר מאשר חניונים עם לכלוך רגיל.

  מכונה לניקוי חניונים | מכונות שטיפה

  כתובת מומלצת לרכישת מכונת שטיפה לחניון

  אם אתם מבקשים לרכוש מכונות שטיפה לחניון כדאי לכם ליצור קשר עם חברת ר.נ.מ ציוד ושירותים בע”מ. מדובר בחברה וותיקה וגדולה, המובילה בישראל בתחום מכונות שטיפה. בחברה מוצע מבחר איכותי וגדול של סוגי דגמי מכונות שטיפה, תוצרת מותגים עולמיים מוערכים, המתאימות לחניונים עם כל סוג של ריצוף. המבחר כולל מכונות שטיפה בלחץ גבוה של מים קרים ושל מים חמים, וכן של מים חמים עם קיטור.

  לרשות לקוחות החברה עומד צוות מקצועי ומיומן הזמין לסייע להם בבחירה נכונה של מכונות שטיפה עבור החניון שלהם.

  להזמנת מכונות שטיפה לחניונים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת ר.נ.מ ציוד ושירותים בע”מ בטלפון 08-9207533.

  להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   המאמרים שלנו

   מכונת ניקוי בקיטור | מכונות שטיפה

   מכונת שטיפה בקיטור לניקוי יעיל של לכלוך מכונת שטיפה בקיטור היא מכונה המשתמשת באדים חמים כדי...

   להמשך קריאה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support