שואבי אבק תעשייתיים

מידע נוסף על שואבי אבק תעשייתיים

שואב אבק תעשייתי

הדרך היעילה ביותר לביצוע ניקיון בשטח גדול של שטיחים ומקומות המועדים להצטברות אבק ולכלוך, היא באמצעות שואב אבק תעשייתי. שואבים אלו מצויידים במנועים חזקים שמספקים כוח שאיבה עצום ומסוגלים לעבוד זמן רב בהספק גבוה. בחברת ר.נ.מ תמצאו שואבי אבק תעשייתיים תוצרת המותגים המובילים בעולם ושירותי ייעוץ מקצועיים שיעזרו לכם לבחור נכונה. להלן המאפיינים הטכניים של סוגי השואבים שתמצאו אצלנו. קראו ובחרו בהתאם.

 

שואב אבק תעשייתי – מאפיינים חשובים

ישנם מספר מאפיינים טכניים שעליכם לברר לגביהם לפני שתבחרו בשואב אבק תעשייתי מסוים:

 • נפח מיכל האיסוף – ניתן למצוא שואבי אבק תעשייתיים במימדים שונים. עליכם לקחת בחשבון כי שואב עם מיכל קטן מידי יחייב ריקון לעיתים תכופות ואילו כזה עם מיכל גדול מידי יגרום לשואב להיות כבד מאוד. במילים אחרות – עליכם לבחור בשואב בעל נפח אחסון שמתאים במדוייק לאופי והספק העבודה הצפוי עימו.
 • החומר ממנו עשוי המיכל – על המיכל להיות עשוי מחומר חזק שעמיד בפני חבלות ומכות וכמו כן שיהיה עמיד מפני התפתחות קורוזיה. מיכלי נירוסטה נחשבים כיום לאיכותיים ביותר אך ניתן למצוא גם מותגי שואב אבק תעשייתיים שמספקים מיכלי שאיבה מפלסטיק איכותי וחזק ביותר.
 • שאיבה רטובה ו/או יבשה – ישנם שואבי אבק שאינם מצליחים לנקות כהלכה לכלוך רטוב, והוא למעשה גם מזיק להם ועשוי לגרום לקילקולים. אם אתם מעוניינים להשתמש בשואב גם לצרכי ניקיון של ליכלוכים רטובים ונוזלים שונים, עליכם לבחור מראש בכזה שמציע אפשרות מעבר בין שאיבה רטובה ליבשה בלחיצת כפתור פשוטה.
 • הספק שאיבה – בהתאם לסוג המשטח הנשאב, כך יש לבחור שואב אבק בעל הספק (כוח) שאיבה מתאים. כך למשל, עבור שטיחים יש צורך בשואב עם הספק גבוה יותר מאשר במקרה של צורך רק בשאיבת אבק מהרצפה או התקרה. עוצמת השאיבה היא משהו שתלוי גם באורך הצינור של השואב, כשיש לקחת בחשבון שככל שהצינור ארוך יותר, כך עוצמת השאיבה בקצהו פוחתת.

 

חברת ר.נ.מ מציגה – מיטב המותגים לשואבי אבק תעשייתיים במקום אחד

30 שנות ניסיון, אנשי מקצוע מעולים ויבוא המותגים המובילים ביותר בתחום – כל אלה עוזרים לחברת ר.נ.מ  להתאים לכל אחד שואב אבק תעשייתי איכותי שיתאים בדיוק לצרכיו. צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והזמנת הדגמה ללא שום התחייבות מצידכם. לא תתאכזבו!

שואב תעשייתי

כאשר שטח השאיבה גדול, לא ניתן להסתפק בשואב אבק ביתי פשוט אלא יש לרכוש שואב תעשייתי חזק יותר. בחברת ר.נ.מ. ישמחו לעזור לכם בבחירת השואב התעשייתי שיתאים במדוייק לצרכיכם, עם שירותי ייעוץ מקצועיים והדגמה של מיטב המותגים הקיימים כיום. להלן השיקולים השונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר תבחרו באחד מדגמי השואבים המתקדמים של החברה.

 

רכישת שואב תעשייתי – השיקולים שצריך להתייחס אליהם

מגוון השואבים התעשייתיים בימינו עצום, ועל כן חשוב לבחור נכונה על פי השיקולים הבאים:

 • חיבור לחשמל – כל שואב על פי הספק העבודה שלו מחייב חיבור שונה לחשמל. ישנם שואבים שמתחברים לרשת החשמל הרגילה (חד-פאזי) ואחרים, שמיועדים לשאיבה מסיבית יותר, עובדים עם מנועים חזקים בהספק גבוה בהרבה ולכן דורשים חיבור תלת-פאזי. בדקו מראש איזה חיבור יש אצלכם לפני שתבחרו בשואב מסוים.
 • נפח איחסון – ניתן למצוא שואבים תעשייתיים בגדלים שונים, החל מ-7 ליטר בערך ועד ל-100 ליטרים. את הנפח בוחרים לפי שטח השאיבה הצפוי ליום וגם סוג החומר הנשאב. למשל, בבניין משרדים ניתן להסתפק בשואב עם נפח איחסון פסולת קטן בהרבה מאשר בנגריה שבה כמות האבק והלכלוך רבה ומסיבית יותר.
 • יכולות סינון – כל שואב מגיע עם יכולות סינון שונות לגמרי. יש לבחור במכשיר בעל רמת סינון מתבקשת בהתאם לתקנים הנהוגים אצלכם (לחדר נקי בתעשייה למשל יידרש שואב עם יכולת סינון קפדנית יותר). שואבים תעשייתיים פשוטים יסננו עד 30 מיקרון (שיערת אדם היא בקוטר חתך של 100 מיקרון לשם השוואה) ואילו האיכותיים יותר יכללו מסננים היפו-אלרגניים מסוג HEPA שמסננים אבק עד ל-0.3 מיקרון.
 • יבש ורטוב – לא כל שואב אבק תעשייתי נועד לטפל גם בלכלוך רטוב. עליכם לדעת מראש מה יהיה אופי העבודה ובהתאם לזאת לבחור בשואב המתאים. אם אתם מעוניינים במכשיר שגם שואב, מבריש, שוטף ומייבש, אתם זקוקים למכונת שטיפה, שמשלבת בין כל אלו.

 

למצוא שואב אבק תעשייתי איכותי

לא יודעים איזה שואב תעשייתי מתאים לכם? התקשרו אל חברת ר.נ.מ ונעזור לכם. צוות היועצים של החברה יאפיין במדוייק את הצרכים שלכם, הן מבחינת המתחם המדובר והן מבחינת התקציב, ובהתאם לזאת יתאים לכם שואב חזק ואיכותי. מצפים לשיחתכם!

שואבי אבק תעשייתיים

כיום ניתן למצוא שואבי אבק תעשייתיים בעלי יכולות גבוהות במיוחד. שואבים אלה הינם חזקים ועוצמתיים ועל כן מסוגלים לשאוב שטחים גדולים ללא מאמץ. אלא שבסופו של דבר, על מנת באמת ליהנות מהשואב שתרכשו ומיכולותיו בצורה מלאה, עליכם לבחור בצורה נכונה מבין כל סוגי הדגמים הקיימים. בחברת ר.נ.מ ישמחו להציג בפניכם את קטלוג השואבים המרשים שלהם ולעזור לכם בתהליך הבחירה, תוך התייחסות דקדקנית למספר קריטריונים חשובים כפי שיוצגו בפניכם מייד.

 

שואבי אבק תעשייתיים – הקריטריונים שחשוב לבדוק מראש

ניתן למצוא סוגים רבים של שואבים תעשייתיים, כאשר לכל אחד מהם מאפיינים טכניים שונים לגמרי. על מנת לדעת באיזה שואב לבחור, עליכם לבדוק מספר קריטריונים:

 • רמת סינון – ניתן למצוא שואבים עם מספר רמות סינון, החל מכאלה רגילים שמתאימים למשרדים סטנדרטיים ומציעים סינון של עד 30 מיקרון, ועד לכאלה היפו-אלרגניים שמסננים עד לרמת ה-0.3 מיקרון ויכולים לשמש בחדרי עבודה נקיים וסטריליים בתעשייה.
 • מדד רעש – שואבים תעשייתיים הינם חזקים מאוד ועל כן מצויידים במנועים רבי עוצמה. חשוב מאוד לבחור בשואב שלמרות כוחו הרב פועל בצורה שקטה ומפיק עוצמת קול הפחותה מ-70 דציבל. שואבים תעשייתיים שקטים במיוחד הם כאלו שמצויידים במספר מנועים, שהופכים את פעולה השאיבה שלהם ליעילה ושקטה יותר.
 • גרירת השואב – ישנם שואבי אבק שאותם גוררים ממקום למקום באמצעות ידית אחיזה. אלו הם שואבים כבדים בדרך כלל והגרירה שלהם מסורבלת מאוד. העדיפות היא לשואב תעשייתי שמצוייד בצינור שאיבה חזק במיוחד שמוברג לבסיסו, מה שמאפשר את גרירתו תוך כדי השאיבה בצורה קלה ונוחה יותר.
 • שאיבה רטובה ויבשה – שואב תעשייתי איכותי יאפשר התמודדות גם עם לכלוך רטוב. חשוב לברר על האפשרות מראש ואם בוחרים בשואב שכזה, לוודא שנפח איחסון הלכלוך יותאם לאופי המתחם וכמות הלכלוך בו. אחרת תיאלצו לרוקן את המיכל לעיתים תכופות יותר.

 

שואבים תעשייתיים זו ההתמחות שלנו

אצלנו בחברת ר.נ.מ תמצאו שואבי אבק תעשייתיים ברמה הגבוהה ביותר. בתור יבואנים ומשווקים בלעדיים של מיטב המותגים בתחום, אנו יכולים להבטיח לכם כי כל שואב שתרכשו דרכנו יספק ניקיון יסודי לאורך שנים ויהיה שווה את סכום הכסף שתוציאו. לקבלת ייעוץ והדגמה בביתכם אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו. מצפים לשיחתכם!

קידום בגוגל לעסקים