להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גרניק

  גרניק מקצועי

  כיום שמהפכת הניקיון של שנות האלפיים נכנסת לחיינו בצעדי ענק, אנחנו עדים לעולם ניקיון במים שלא הכרנו עד כה. במשך עשרות שנים, בכל הבתים בעולם כשרצו לנקות ולשטוף את הבית מאבק שהצטבר, היו משתמשים בדלי מלא מים וסחבה שבעזרתה שטפו את כל האבק. אבל זה אף פעם לא יצא באמת נקי ואף פעם לא הצלחנו להוריד את כל הכתמים עד הסוף. אין ספק שמדובר בעבודה מעייפת ומתסכלת, אך לא עוד. מעתה בכל בית עסק וארגון, לאט ובביטחון נכנסות אלינו מכונות השטיפה בלחץ. גרניק מקצועי הוא שם גנארי לשכלול שנעשה בעולם מכונות השטיפה. חברת ר.נ.מ המתמחה מעל- 30 שנה בכל עולם מכונות שטיפה במים תמליץ לכם איזה גרניק מקצועי יתאים לצרכים שלכם.

  גרניק מקצועי והכי טוב

  גרניק הוא שם נרדף לכל מכונות השטיפה במים בלחץ. אמרו מעתה גרניק מקצועי ותקבלו את  מכונת השטיפה במים, המתאימה בדיוק לצרכים שלכם. למה גרניק מקצועי? הנה כמה סיבות טובות:

  • גרניק הוא מקצוען בשטיפת מכונות, ולא רק. גרניק מקצועי יוריד בקלות כל לכלוך עיקש מהמכוניות שלכם וגם כתמי בוץ, שומנים, צואת ציפורים ועוד. הכל בזכות לחץ המים האדיר שיוצר מתוך המכשיר.
  • הגרניק המקצועי יוריד לכם לכלוך מכל משטח. והכוונה היא לכל משטח אפשרי. לא רק הרצפות ייהנו מניקיון מבריק, אתם יכולים לנקות בעזרת הגרניק המקצועי משטחים מעץ, משטחים של פלדה ,אלומיניום, דשא סינטטי ועוד בעזרת לחץ המים האדיר שיוצא ממכשיר הגרניק שהוא מכשיר שטיפה בלחץ גבוה, ניתן לנקות איתו גם משטחים רחבים כמו רצפות, מדרכות, חצרות ועוד.
  • בבתים פרטים ניתן להשתמש עם מכשיר גרניק מקצועי לניקוי חלונות, תריסים ואבק עיקש.

  איפה מזמינים גרניק מקצועי?

  פשוט תענוג שאין לתאר לכל מי שניקיון בעיניו הוא נושא מאתגר, אותו צריך לצלוח כל פעם מחדש. גרניק מקצועי סוגר לכם באלגנטיות את הפינה הזו. לא עוד שיעבוד לעבודות ניקיון סיזיפיות, אלא מכשיר מקצועי שיעשה לכם את העבודה. להזמנת גרניק מקצועי צרו קשר עם חברת ר.נ.מ  שרבים מלקוחותיה הם מהארגונים ובתי העסק החשובים במדינה, לדוגמת משרד הביטחון, רשת שופרסל ועוד. החברה היא היבואנית והמשווקת הבלעדית של כל החברות המובילות בעולם למכשיר זה ועוד נוספים. לכל שאלה צרו קשר והזמינו כבר עכשיו. השרות הוא 24/7 .תקבלו את השרות הטוב ביותר.

  גרניק מומלץ

  לבקש המלצה על גרניק, מקצועי זה כמו לשאול אמן איזה מבין יצירותיו היא המועדפת. השאלה המדויקת שכדאי לכם לשאול, היא לאיזה מטרות ניקיון אתם צריכים את מכשיר הגרניק, ואז יוכלו לומר לכם מהו גרניק מומלץ עבורכם. האופציות הן רבות. פשוט בידקו יחד עם איש השיווק והמכירה שלכם מהו הגרניק שיתאים לפעולות הנדרשות בבית העסק שלכם או בביתכם הפרטי. אתם יכולים להתייעץ עם המומחים של חברת ר.נ.מ שהם היבואנים והמשווקים הבלעדיים לכל מכונות הגרניק. שאלו את אנשי המקצוע בחברה מהו גרניק המומלץ עבורכם, ותוכלו לעבור בקלות לעולם הניקיונות של שנות האלפיים.

  גרניק נייד

  כל מכשיר יכול להיות גרניק מומלץ, כאשר אתם יודעים מה התכונות והפעולות אותם אתם מבקשים לצרכים הספציפיים שלכם, בין אם בבית העסק או האירגון ובין אם לבית הפרטי שלכם. חשוב שתכירו את פעולות הגרניק. הנה כמה מהבולטות שבהן:

  • בעזרת הגרניק אתם יכולים לשלוט על לחץ המים והטמפרטורה היוצאת ממנו לשטיפה יסודית.
  • הגרניק יכול לשטוף כל חפץ. משטיפה נקודתית של מכונית, דקים, חלונות, תריסים, פרגולות. ושטיפה לשטחים רחבים יותר כמו רצפות, מדרכות, חצרות ועוד.
  • גרניק שומר על איכות הסביבה, הארנק והזמן שלכם. שימוש בגרניק מומלץ באופן כללי בכל שכזה משום שהוא חוסך לכם באופן משמעותי בעלויות הכספיות בשימוש מיותר במים, ולא תבזבזו זמן יקר בפעולת הניקוי עם הגרניק.
  • הגרניק פועל על הוצאת לחץ גבוה במים קרים וגם במים חמים, שהיא בעצם פעולת הקיטור. תלוי בסוג הלכלוך אותו אתם רוצים להסיר.
  • לא משנה מהו גודל החפץ או המשטח אותו אתם רוצים לנקות, כל פעולות הניקיון בעזרת הגרניק הן קלות לביצוע וללא שום מאמץ כלל. פשוט כי לחץ המים האדיר היוצא מתוך מכשיר הגרניק עושה בשבילכם את עבודת הקרצוף.

  גרניק מומלץ יתרונות

  כדי ליהנות באמת מחוויית ניקיון שונה ממה שהורגלנו אליה כל כך הרבה שנים, אתם פשוט חייבים להרשות לעצמכם לצאת סוף סוף לחופש מכל בזבוז הזמן שבניקיונות. לשם כך ניתן לקנות מכשיר גרניק מומלץ ממשווק מורשה כמו חברת ר.נ.מ שמייבאים ומשווקים כבר למעלה מ- 30 שנה את כל מכונות הגרניק הטובות והאיכותיות ביותר, כדי שאתם תיהנו מניקיון והיגיינה תמידיים בבית הפרטי או בבית העסק שלכם. החברה תלווה אתכם בכל מהלך הקניה עם המומחים שלה. צרו קשר ותיווכחו בעצמכם.

  גרניק תעשייתי

  הגרניק שתפקידו הוא מכשיר שטיפה בלחץ, בנוי כמכשיר עגול על גלגלים, ממנו יוצא צינור אשר דרכו עוברים בלחץ גבוה המים בין אם מים חמים או מים קרים. תלוי בסוג הפסולת אותה רוצים לשטוף בעזרת הגרניק. כיום במהפכת הניקיון אליה נכנסנו מאז תחילת שנות האלפיים, מכשירי גרניק מתחילים לתת אותותיהם הן במגזר העסקי התעשייתי ואז כלומר גרניק תעשייתי וישנם גם מכונות שטיפה בלחץ גבוה למגזר הפרטי. גרניק תעשייתי תופס תאוצה בכל בתי העסק השונים והוא אף בגדר הכרחי לשמירת ההיגיינה בעולם התעשייה. שאלו את המומחים בחברת ר.נ.מ כל שאלה ובעיה השרות מסביב לשעון 24/7 עם ניסיון של מעל – 30 שנה. מה צריך יותר מזה.

  יתרונות גרניק תעשייתי

  שטיפה בגרניק תעשייתי היא פשוט תרופת היגיינה וניקיון לכל מוסד ציבורי המשרת עשרות ומאות עובדים ולקוחות מתחלפים. לכן חשוב לדעת מהם היתרונות הקיימים בשימוש גרייניק תעשייתי:

  • גרניק תעשייתי יכול להסיר לכלוך של אבק ופיח. לחץ המים החזק היוצא מתוך הגרניק מסיר בקלות וביסודיות את כל האבק והפיח הקיימים על המכוניות הקירות החיצוניים של בתים. זרם המים החזק מגיע לגבהים ללא צורך בסולמות או אביזרים מגביהים.
  • אם מקום העבודה שלכם מתלכלך ללא הרף משמנים ודלקים על המשטחים, אין לכם כל סיבה לדאגה. גם כאן הגרניק התעשייתי יעשה את העבודה. בלחץ מים חם של אדי קיטור כל הלכלוך השומני יוסר בקלות ובמהירות.

  גרניק אלחוטי

  • גרניק תעשייתי עובד טוב מאד גם כמחטא משטחים. אם נתקלתם במפגע אותו יש לחטא כגון מפגעים ביולוגים שונים הגרניק התעשייתי ישטוף את המפגע, ואף יחטא אותו עם חומר ניקוי המשולב בתוך הגניק.
  • לא רק ניקיונות נקודתיים אפשר לנקות בעזרת הגניק, אלא גם שטחים רחבים כגון חצרות, מדרכות, כבישים, במפעלים, בחצרות בתי ספר. הגרניק התעשייתי עושה עבודה של אדם אחד וחוסך לכם כח עבודה מיותר.

  גרניק מחיר

  הגרניק התעשייתי הוא החבר הטוב החדש שלכם. חוסך לכם בעלויות של זמן יקר הוצאות כספיות מיותרות, ופשוט עושה עבודה נהדרת ביעילות יסודיות ובקלות לניקיון בית העסק והארגון שלכם. כל שעליכם לשות הוא ליצור קשר עם חברת ר.נ.מ העוסקת בתחום הגרניק כבר מעל ל-30 שנה ומייבאת ומשווקת ברחבי הארץ את כל מכונות הגרניק התעשייתי לכל מטרה שאתם תצטרכו בתו בית העסק שלכם. חברת ר.נ.מ תשמח לייעץ לכם על מכונת הגרניק התעשייתי שתתאים לבית העסק שלכם.

  גרניק במבצע

  מהו גרניק? גרניק הוא בעצם שם כולל לכל מכונות השטיפה בלחץ. כיום עם מהפיכת העידן החדש בניקיונות במגזר התעשייתי וגם במגזר הפרטי, אנחנו כבר לא יכולים לדמיין איך נראו חיינו רק רגע אחד לפני כן. לנקות את הבית או בית העסק עם דלי מלא מים מגב וסחבה, נשמע כבר כמו חלק ישן נושן בהיסטורית עולם הניקיונות. בחברת ר.נ.מ המייבאת לארץ מכונות גרניק, תופתעו לשמוע על כמה ממכונות גרניק במבצע. אנו יודעים שאתם חולמים כבר תקופה ארוכה להקל עליכם בעבודות הבית, וכן חברת ר.נ.מ היבואנית הבלעדית של כל מכונות השטיפה מהחברות המובילות בעולם באחריות מפנקת אתכם בגרניק במבצע.

  גרניק לרכב

  כל בעל עסק ואירגון המחשיב את עצמו, יודע שבלי ניראות מסבירת פנים לעובדים וללקוחות אותו הוא משרת, העסקים פשוט לא יזרמו. מה גם שניקיון הוא העיקר להיגיינה והיא מספר אחת במעלה של בריאות הציבור. לכן חשוב ביותר שכל בעל עסק ירכוש לעצמו גרניק. ואם יש גרניק במבצע כמו בחברת ר.נ.מ החגיגה היא כפולה. הנה כמה נקודות בולטות לבחירה נכונה של גרניק:

  • ישנם מכשירי גרניק הפועלים עם התחברות כבל חשמלי אל השקע, וישמם מכשירי גרניק המבצעים עבודתם באמצעות מנוע דלק או סולר ללא כבל. בדקו מה הצרכים המדויקים לכם לשטחי העבודה אותם אתם רוצים לנקות עם מכשיר גרניק.
  • ישנם מכשירי גרניק הפועלות בלחיצת כפתור של הדלקה וכיבוי המכשיר. כשהמכשיר פועל, אז הוא מוציא לחץ מים חזק ומנקה את השטח המבוקש ובכיבוי המכשיר כבה, וזוהי כל פעולת המכשיר, אם אתם מעוניינים בגרניק שיעשה פעולה בודדת זו. ישנן מכונות גרניק הפועלות בצורה משולבת של מספר פעולות באותו המכשיר זאת כדאי שתדעו, אם אתם צרכים שמכונת הגרניק ,תבצע עם השטיפה פעולות נוספות.

  גרניק תלת פאזי

  • אקדחי שטיפה של מכונת הגרניק – ישנם אקדחי גרניק שאינם מוציאים לחץ מים גבוה בסיבוב של 360 מעלות, לכן בעת הרכישה כדאי לשאול האם המכשיר שאתם מעוניינים לנקות עושה פעולה זו. סיבוב המכונה ב-360 מעלות יתן לכם אפקט עבודה יעיל הרבה יותר ולא יגרום לשחיקת המכונה ועיוותים בצינור.
  • דיזה – זהו אלמנט שטיפה הנמצא ביציאת המים. הוא זה שבעצם בורר לכם את מיקוד יציאת המים. אם המים יצאו במיקוד למקום אחד או בתרסיס על פני שטח רחב יותר. הכל תלוי במשימת השטיפה שתרצו שהגרניק שלכם יבצע.

  גרניק מבצע

  חשוב לקנות מכונת גרניק במקום שבאמת מבטיח לכם אחריות מלאה על כל מוצריו, שבעת תקלה אם נוצרת, יש לכם תמיד לפנות. חברת ר.נ.מ משרתת את קהל לקוחותיה מעל – 30 שנה, היא היבואנית הבלעדית של מכונות גרניק מהחברות המובילות בעולם ומשווקת אותם כאן. רק חברה כמו שמביאה לכם את המכונות הטובות והאיכותיות בעולם באחריות, מעניקה לכם מכשירי גרניק במבצע שקיים רק בחברת ר.נ.מ. השרות ללקוחות החברה הוא מסביב לשעון, כך שאתם יודעים שאתם תמיד נמצאים בידיים בטוחות. למה אתם מחכים? הזמינו כבר עכשיו את מכשיר הגרניק שלכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support