להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מכשירי שטיפה בלחץ מים חמים

  מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

  בשוק המודרני של שירותי הניקיון קיימת תחרות גבוהה ולכן כל בעל עסק שואף להגביר את התחרותיות באמצעות רכישת ציוד חדיש ומתקדם טכנולוגית. הודות לטכנולוגיות חדשניות, אתם יכולים בקלות לייעל את זרימת העבודה באמצעות ציוד מוכח באיכות גבוהה, פונקציונלי ופרודוקטיבי. לכן, אחת מיחידות הניקוי הפופולריות ביותר היא מכונת שטיפה בלחץ מים חמים.

  המכשיר מגביר את יעילות הניקוי, מאפשר להפוך את התהליך למהיר וטוב יותר, תוך שהוא דורש מינימום מאמץ מהמנקה. חברת ר.נ.מ. ציוד ושירותים עובדת עם יצרנים המובילים בשוק של מכונות שטיפה כגון POLITECNO, LAVOR PRO יצרנים מודרניים אלו יוצרים ציוד שטיפה בעל חיי שירות ארוכים ותחזוקה גבוהה, המאפשר לחברות ניקיון שרכשו את המכונות שלהם להיות צעד אחד לפני המתחרים. עם טכניקה של מכונת שטיפה בלחץ מים חמים ניתן לספק שירות טוב ביותר עם הוצאות מינימליות.

  יעילות של מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

  מכונת שטיפה בלחץ מים חמים אידיאלית לשימוש בכל האקלים ומהווה השקעה משתלמת לבעלי עסקי ניקיון. יעילות מוגברת של היחידה מושגת עקב:

  • טמפרטורה גבוהה;
  • לחץ סילון מים.

  ניתן לחמם את הנוזל עד 155 מעלות צלזיוס – הטמפרטורה המקסימלית עשויה להשתנות בהתאם לדגמים. הפרקטיקה הוכיחה שצריכת המים במהלך שטיפה במים חמים נמוכה ב-18-20% מאשר בשימוש במים קרים. בנוסף, לנוזל המחומם קל ומהיר יותר להתמודד גם עם הלכלוך הקשה ביותר על כל משטח. זו הסיבה שיחידות כאלה משמשות באופן פעיל גם לניקוי תעשייתי וגם בשטיפת מכוניות.

  יתרונות השימוש במים מחוממים לניקוי משטחים

  בין היתרונות העיקריים של ניקוי חם:

  יעילות מוגברת – מים חמים המופנים ללכלוך בלחץ ממיסים בקלות לכלוך טרי וגם ישן, כולל שמן, המאפשר לסלק כל סוג של לכלוך גם ללא שימוש בכימיקלים.

  ייבוש מהיר – בעת שימוש במים חמים, משטחים מתייבשים מהר יותר, מה שחשוב במיוחד בעת ניקוי מכונות וכלי רכב שונים, מכיוון שהוא מפחית את זמן ההשבתה.

  אופטימיזציה של זרימת העבודה – מכונת שטיפה בלחץ מים חמים מאפשרת לעובדים לבצע משימות מהר יותר – בממוצע, הניקוי מצטמצם ב-35%, מה שמאפשר ניצול מיטבי של משאבי העבודה.

  מכונות שטיפה שונות בגודלן – יש מיני מכונות שטיפה, מכונות בגודל בינוני וגדול. מכונות קטנות מתאימות לשימוש ביתי, וחברות ניקוין מקצועיים יכולים לבחור במכונה חזקה יותר. המחיר יהיה תלוי בפרמטרים הטכניים, שיאפשרו לכם לבחור מכונה בהתאם לתקציב, ולמטרת השימוש.

  במחיר משתלם תוכלו לרכוש מכונת שטיפה מקצועית בלחץ גבוה עם מים מחוממים באתר שלנו, הקטלוג מכיל מבחר גדול של מכשירי ניקוי בעלי יכולות שונות.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support