להזמנת מכונות בייבוא אישי מאיטליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מכשירי שטיפה מים קרים

  מכונת שטיפה בלחץ מים קרים

  אם אתם בוחרים במכונת שטיפה בלחץ, אבל רוצים לוודא שבחרתם את המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, יש כמה דברים שכדאי לזכור. האם יהיה צורך במים חמים או מכונת שטיפה בלחץ מים קרים זה מספיק? להלן נבחן את ההבדלים העיקריים בין שני סוגי המכשירים הללו. השאלה החשובה ביותר שיש לענות עליה בבחירת מכונת שטיפה בלחץ היא "למה תשמש מכונת שטיפה בלחץ?". אם מה שאתם הולכים לנקות הוא אבק, לכלוך או פיח, מים קרים מספיקים. אבל בתנאים של מפעל ייצור או מוסך, לרוב אנחנו מדברים על ניקויים מורכבים יותר – שמן, גריז, מזהמים כימיים, חומרי סיכה למכונה תצטרכו שטיפה במים חמים.

  מכונות שטיפה בלחץ מים קרים: כוח ויעילות

  כפי שהוזכר לעיל, שימוש במים קרים בלחץ קל להסיר לכלוך ופיח. מכשירים מסוג זה הם אוניברסליים, הם יכולים לשמש למגוון רחב של משטחים לניקוי מכונת שטיפה בלחץ מים קרים היא הבחירה הטובה ביותר לניקוי משטחים שעלולים להתעוות כאשר הם נחשפים לטמפרטורות גבוהות, כגון עץ או פלסטיק. מים קרים לא יפגעו במשטחים עדינים, בין אם זה ציפוי, פחחות רכב או דופן של יאכטה.

  מכונות שטיפה בלחץ מים חמים למה טובים?

  מכונות שטיפה בלחץ מים חמים יעילות יותר בהשוואה אל מכונת שטיפה בלחץ מים קרים. לחץ בתוספת טמפרטורה גבוהה – ומנקה צמיגים ושמנוניים, צבע, מרכבים כימיים, למשל, שמני מנוע יבשים מעורבים בשבבי מתכת ולכלוך, מוסרים היטב.

  מכונות אלו יעילות לניקוי מורכב של שטחים תעשייתיים, מוסכים, הסרת גרפיטי מקירות וכו'. מים חמים הורסים את הקשרים המולקולריים, גם אם אנחנו מדברים על מרקמים נקבוביים (מלט, בטון). עם זאת, צריך להבין כי בהשפעת טמפרטורת מים גבוהה, חומרים מסוימים יכולים להיות מעוותים, לא ניתן להשתמש במכשירים כאלה לניקוי עץ או פלסטיק.

  הבדלים בגודל ובעלות

  ההבדל בין שני סוגי המכשירים הללו אינו מסתיים בטמפרטורת המים בלבד. מכונות שטיפה בלחץ מים חמים הינן גדולות ומורכבות בעיצובן, כוללות גופי חימום, מייצבים, רכיבי עזר מכניים וכו'. מכונות שטיפה בלחץ מים חמים דורשות אנרגיה נוספת כדי לשמור על המים בטמפרטורה הרצויה, ולכן צורכות יותר אנרגיה.

  מכיוון שמכונות שטיפה בלחץ מים קרים הן זולות וקטנות יותר, הן נחשבות במקרים מסוימים לפרקטיות וחסכוניות יותר, ולכן פופולריות יותר בקרב המשתמשים מאשר מכונות שטיפה במים חמים.

  לחברת ר.נ.מ. יש מבחר גדול של מכונות שטיפה גם במים חמים וגם במים קרים. לשירותי יועץ והתאמת מכשיר פנו אלינו בטלפון או תשאירו פרטים באתר!

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support